Letošní ročník tradičního turnaje byl připraven méně náročný po fyzické stránce, přesto plný sportovních disciplín, ale s dostatkem času pro společenské setkání. Celá soutěž se skládala ze čtyř disciplín, 12 jamek na simulátoru hřiště Mauna Kea, 18 jamek Adventure golf venku a 2x 12 jamek Adventure golfu pod střechou, s celkovým parem 132.

Posunut byl i start, a tak registrace hráčů začala od 10 hod. Přivítání hráčů bylo tradiční od Mikuláše a s přípitkem skotské whisky. Následovala snídaně a společné zahájení turnaje. Hrálo se jako obvykle ve dvou skupinách, jedna na simulátorech a druhá venku. Skupiny se v půl druhé vyměnily, aby se stihlo do tmy odehrát venkovní patování.

Do turnaje nastoupilo celkem 37 hráčů, 30 mužů a 7 žen. Turnaj provázela příjemná nálada spojená s celodenním občerstvením a  svařeným vínem. K večeři byl připraven Mikulášský guláš a bylo možno vyhlásit vítěze. Nejlepším mužem se stal Ladislav Semerád (144 ran), nejlepší ženou pak Helena Machová (167 ran).

V průběhu večera přišla na řadu ještě vložená soutěž – turnaj v patování na 2x 24 jamek o láhev Tulamorky. Do této soutěže se přihlásilo již jen 9 hráčů a vítězem se stal Jaroslav Moravec, pro kterého to bylo vlastně první golfové vítězství.

Turnaj tradičně ukončuje klubovou golfovou sezónu, umožňuje setkání členů a přátel klubu a v neposlední řadě i posezení u sklenky piva či vína. Pro letošek byl k pobavení a zpěvu využit internet -  karaoke v kombinaci s kytarou Petra Kosiny. Zábava byla veliká...

V zimě klubová činnost pokračuje již jen v hale, turnaje dospělých a mládeže, turnaje "Přátel GCHK a Fomei", turnaje Fomei Golf Tour a turnaje v jamkovce.  Mistrovství  klubu na simulátorech je naplánováno na neděli 2. února 2020, ostatní turnaje dle kalendáře.