Roušky a desinfekce provázely první turnaj sezóny. A k tomu krásné slunečné počasí. Po omezení sportovních akcí od 12. března to byl první turnaj, kdy byla možnost setkání hráčů. To byl důvod, proč na Myštěves přišlo hrát 58 hráčů, což je pro GCHK Tour na Myštěvsi rekord.

V neděli 17. květa se tedy odehrál Zámecký turnaj. Hřiště Myštěves bylo oproti loňsku v dobrém stavu, i když s pomalými greeny. Protože se letos kvůli koronavirovým zákazům neuskutečnil turnaj Old England Cup na Hrádku, který společně s Myštěvsí tvoří Zámeckou Tour, rozhodl soutěžní výbor rozhodl, že druhý turnaj do zámecké túry bude Perníkový turnaj na Bohdanči v neděli 7. června. Vysoká účast hráčů na Myštěvsi dává předpoklad konkurence na vítězství, snad i v kategorii žen.

Pěkné počasí bylo základem pro výborné výsledky vítězných hráčů v jednotlivých kategoriích.  V Kategorii A vyhrál Tomáš Rygl z Golf Clubu Pardubice s výsledkem 79 ran. V kategorii B zvítězil Tomáš Prodělal z Golf Clubu Jičín s výsledkem 52 stabeford netto bodů (89 ran) . V kategorii C zvítězil Michal Depeš z Golfu Dobrouč taktéž s výsledkem 52 netto (122 ran).

Hrálo se ve slunečném počasí, s dobrou pohodou, jak k turnajům GCHK Tour patří. Příští turnaj sýrový se odehraje za týden, v neděli 24 května v Bohdanči.