Co si více přát? Počasí vynikající podzimní se sluníčkem a 25 stupňů Celsia. K tomu vysoká účast hráčů domácích, které doplnili i hráči cizí v kategorii open . Takže průběh mistrovství klubu byl nejen příjemný, ale i důstojný. Loňští mistři svůj titul neobhájili, a tak nastoupili mistři noví - a to ve všech kategoriích.

Mistrovství klubu na rány bylo v pořadí již dvacáté páté a hrálo se posedmé na golfovém hřišti v Bohdanči. Bojovalo se o Mistra klubu v kategorii muži a kategorii ženy, doplněné o kategorii Seniorský mistr a Žákovský mistr klubu, jen hráči s HCP max. 36 a jen členové GCHK.

V mužích se stal mistrem trochu překvapivě Tomáš Kvasnička jun., který nehrál několik let sportovní turnaje z důvodu svého pobytu v zahraničí a mistrovství si šel zahrát jen pro radost. Překvapivé vítězství je jen zdánlivé, neboť své golfové umění od začátku získával v GCHK a navíc podědil  golfové umění i po svém tátovi. Porazil tak favority Martina Votroubka o 2 rány a Jana Petráčka o 3 rány.

V ženách se čekal souboj hlavně dvou hráček, které byly favoritky na vítězství. Obhájkyně Lucie Harcubová a Justýna Šafaříková. To se nakonec i potvrdilo a vítězství si připsala mladá Justýna Šafaříková. Je to její první titul mistryně klubu, ale plně zasloužený, hrála 75 ran, a navíc měla výbornou sezónu, kde pro klub bojovala jak v žácích na Mistrovství ČR, tak v Extralize, kde patřila vždy k oporám. Lucku porazila o 3 rány.

Seniorská kategorie měla hodně hráčů, celkem 17. Vítězství si odnesl Vladimír Wsól, který o mistra klubu usiloval již v minulých letech. Vítězství mu právem náleží, neboť druhého hráče porazil o 5 ran a připsal si výsledek 84 ran.

Kategorie žáci do 14 let vždy ukazuje nové mladé naděje našeho klubu. Protože Justýna Šafaříková bojovala o titul Mistryně klubu, tak se vzdala účasti bojů v žákovské kategorii a s plusovým hendikepem nemohla hrát. Dala se příležitost opravdu mladým hráčům, kterých bylo přihlášeno pět. Evelína  a Apoléna Barvířovy pro nemoc nedorazily, a tak příležitost využil Marek Slezák a výborným výkonem 88 ran zvítězil v žákovské kategorii. A to mu je 9 let, co říci více.

Hráč s nejlepším výsledkem získává i putovní pohár,  který má v držení na jeden rok. Po roce je to opět žena (dívka), který má v držení po Lucii Harcubové Justýna Šafaříková s výsledkem 75 ran.

Při Mistrovství klubu se hraje i kategorie netto open, na stablefordové body, aby i hráči s horším HCP mohli bojovat o vítězství a netto Mistra klubu. Zde v kategorii muži vyhrál Matěj Procházka z GC Pardubice, v kategorii ženy dívka Kateřina Kalhousová z Park GC Hradec Králové.