Jarní počasí přeje golfu. Je teplo a slunečno, ale není ani nouze o vodu, takže hřiště jsou svěže zelená a tráva roste jako o závod. A jako o závod se i hraje. Máme za sebou již čtyři turnaje GCHK Tour na třech různých hřištích v našem regionu.

Vloženou Zámeckou Tour, která se konala na Hrádku a v Myštěvsi, vyhráli Miloš Řehák a Iva Čečotka Maidlová. Oba ve svých kategoriích zvítězili přesvědčivým výkonem s velkým náskokem a patří jim zasloužená gratulace i obrovské putovní poháry.

Tour se poté navrátila na Bohdaneč, kde se tentokrát místo o vajíčka hrálo o sýry. Nevídanou zajímavostí tohoto turnaje bylo, že ve třech kategoriích se na stupních vítězů umístilo SEDM žen. Toto zcela nevídané tažení něžného pohlaví udělalo radost nejen samotným hráčkám, ale především hlavnímu organizátorovi GCHK Tour, bývalému prezidentovi GCHK Petrovi Drbalovi.

Pátý turnaj se hraje opět na Bohdanči, a to 4. června. Ve hře budou tentokrát perníky. Bude následovat pauza jeden měsíc a 2. července jste poté všichni srdečně zváni na Vrchy na oblíbený Klobásový turnaj. 

dr