Tradice, která trvá již 14 let. Hraje se od roku 2004, kdy Ing. Jiří Stránský přišel s myšlenkou propojit dva zámky, které jsou blízko sebe - Hrádek a Myštěves golfovou soutěží, neboť oba zámky mají ve svém parku i golfová hřiště.

Zámecký turnaj byl tak i druhým turnajem Zámecké tour, a bojem o tradiční putovní poháry v kategoriích muži a ženy. Mezi ženami  dominovala Anna Starostová, která vedoucí pozici po prvním turnaji potvrdila pěkným výsledkem i v Zámeckém turnaji. V obou turnajích byla Anna nejlepší a právem pohár na rok získala.

V kategorii mužů si pro získání poháru šel Láďa Semerád, a to pěknými výsledky v obou turnajích. Po odstoupení Vládi Rybáře z turnaje v Myštěvsi tak druhým v pořadí byl Zdenek Košťál.  Oba letošní vítězové tedy putovní pohár získali po roce zpět.

Samotný Zámecký turnaj se uskutečnil v krásném květnovém počasí. Přihlásilo se a hrálo 45 hráčů, z toho 32 z GCHK. Turnaj byl i pro seniory turnajem nominačním, neboť příští týden hrají kvalifikaci družstev pro Mistrovství ČR. Závěr turnaje  bylo možno při slunečném počasí provést při posezení na terase.

Příští turnaj GCHK Tour je na hřišti Lázně Bohdaneč  v sobotu 2. června - Perníkový.